EOI استرالیا چیست؟
EOI استرالیا چیست؟

Skill Select چیست؟

ارزیابی ویزای استرالیا

فرم EOI استرالیا چیست و چه استفاده ای در پروسه مهاجرت دارد؟ شاید خیلی از متقاضیان مهاجرت به استرالیا با این اسم آشنا باشند، اما ابتدای باید با سرویس اسکیل سلکت آشنا شوید. Skill Select یک سرویس آنلاین می باشد که دولت استرالیا به منظور مدیریت برنامه های مهاجرتی خود از آن بهره می برد.

این سرویس، جهت حصول اطمینان از تطابق قوانین و برنامه های مهاجرتی با نیازهای اقتصادی دولت و جامعه استرالیا مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین دولت استرالیا را در مدیریت و انتخاب افراد واجد شرایط مهاجرت،مدیریت زمان مناسب جهت اقدام، تعداد متقاضیان و تمامی فاکتورهای موثر دیگر یاری می نماید،در نتیجه، زمان صرف شده برای فرایند درخواست ویزا به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

Skill Select همچنین نیازهای مناطق کم جمعیت را نیز نمایان میکند، به متقاضیان این امکان را می دهد که شرایط زندگی و کار در این مناطق را به دقت بررسی کرده و جهت سکونت در این مناطق تصمیم گیری نمایند. این یکی از فواید سرویس Skill Select برای کارفرمایانی که با نیازها و کمبودهای مناطق کم جمعیت مواجه هستند و یا دولت های ایالتی و منطقه ای که سعی در استقرار مهاجران در این مناطق را دارند، است.

نحوه عملکرد Skill Select

  • ارسال فرم EOI
  • ورود به سیستم Skill Select

تمامی متقاضیان ویزای های مهارت و تخصص و ویزاهای تجاری که علاقه مند به مهاجرت به استرالیا می باشند، می توانند با تکمیل فرم EOI از طریق Skill Select جهت اخذ دعوت نامه و سپس ویزا اقدام نمایند.

فرم EOI نشانگر تمایل فرد متقاضی به اخذ ویزا می باشد. توجه داشته باشید که EOI، فرم درخواست ویزا نمی باشد.

در فرایند تکمیل فرم EOI بسته به نوع ویزای انتخابی، از شما درخواست میگردد که اطلاعاتی نظیر اطلاعات زیر را ارائه نمایید:

  • اطلاعات شخصی
  • شغل انتخابی (جهت مشاهده سقف مشاغل اینجا کلیک کنید)
  • سوابق کاری
  • سوابق تحصیلی
  • سطح مهارت های زبان
  • جزییات اسسمنت اخذ شده مربوط به شغل انتخابی
  • سابقه کسب و کار و سرمایه گذاری

تمام افراد متقاضی می توانند از طریق کارفرمایان استرالیایی و دولت های ایالتی و منطقه ای جهت اخذ دعوت نامه اقدام نموده و یا ممکن است از طرف دولت استرالیا جهت ارائه فرم تقاضای ویزا، دعوتنامه دریافت نمایند.

تمامی متقاضیانی که علاقه مند به اخذ ویزاهای مهارت، سرمایه گذاری و یا نوآوری می باشند، نیازمند تکمیل فرم EOI و دریافت دعوتنامه به جهت لاج کردن فرم تقاضای ویزا می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اطلاعات مورد نیاز برای فرم EOI، توصیه می شود به وب سایت مربوط به ویزای مورد نظر مراجعه فرمایید.

مهاجرت به استرالیا

چه نوع ویزاهایی نیاز به تکمیل فرم EOI دارند؟

متقاضیان ویزاهای زیر باید برای ارسال فرم EOI از طریق Skill Select اقدام نمایند:

متقاضیان ویزاهای زیر می توانند از طریق کارفرمایان استرالیایی مورد تایید Skill Select جهت اخذ دعوتنامه اقدام نمایند:

مهاجرت به استرالیامهاجرت کاری استرالیاسرمایه گذاری استرالیا
1 پاسخ
 1. سعید اکبری
  سعید اکبری گفته:

  سلام من ۲۹ سالمه ۱۴ساله به طور تجربی مکانیکی خودرو های سواری انجام میدم به کلیه خدمات خودروی مسلطم پایان خدمت دارم گواهی مهارتو جواز کار دارم مدرک تحصیلیم اول دبیرستان

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *